Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Національно-патріотичне виховання молоді – один з пріоритетних напрямків роботи Львівської ОДА

Національно-патріотичне виховання молоді – один з пріоритетних напрямків роботи Львівської ОДА

Автор: admin2 от 29-01-2018, 14:15
 (голосів: 0)

Національно-патріотичне виховання молоді – один з пріоритетних напрямків роботи Львівської ОДАУ 2018 році в області проведуть низку національно-патріотичних заходів, участь у яких візьме молодь. Зокрема, організують всеукраїнський молодіжний фестиваль «Зашків», обласну теренову гру «Легенда УПА», військово-спортивну патріотична гру «Ігри Нескорених»,  християнський військово-вишкільний табір «Захисник» тощо.

Про це повідомила сьогодні, 29 січня, т.в.о. директора внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

Ольга Березюк також наголосила на важливості проведення систематичних заходів у сфері національно-патріотичного виховання райдержадміністраціями.

Зокрема, закликала організовувати профорієнтаційні екскурсії для молоді у військові частини, проводити зустрічі з учасниками АТО, покази фільмів на історико-патріотичну тему, а також залучати шкільну та студентську молодь до проведення заходів з нагоди державних свят та знаменних дат.

Ольга Березюк також зазначила, що департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА проводить інформаційні кампанії щодо почесного обов’язку служби молоді у Збройних силах України. Це висвітлення успішних історій учасників антитерористичної операції, які повернулись зі сходу України, створення соціальних роликів,  інформування про визначні історичні дати та події.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua