Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині закупили три сортувальні лінії

На Львівщині закупили три сортувальні лінії

Автор: admin2 от 24-01-2018, 17:13
 (голосів: 0)

На Львівщині закупили три сортувальні лініїЗ метою запровадження повноцінної системи сортування в області, Львівська ОДА закупила три повноцінні сучасні сортувальні лінії.

"Стартуємо із питання сортування у Львівській області. Відтак, ми вже закупили три сортувальні лінії, що будуть встановлені на трьох полігонах області", - повідомив під час брифінгу директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

Відтак, сортувальні лінії знаходитимуться у Дрогобичі, Самборі та Новояворівську.

"Із січня найбрав чинності закон щодо заборони захоронення неперероблених відходів. Кожне підприємство, яке приймає сміття, має його сортувати. Плануємо цього року закупити ще 5 ліній сортування, тож маємо надію, що через три роки Лвівщина буде мати на всіх полігонах сортувальні лінії, що дасть можливість максимально відсортовувати сміття", - зазначив начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.

Повноцінно запрацює система вже навесні. 

"Окрім того, ми розробили Стратегію управління відходами до 2030 року, у межах якої передбачення функціонування 7 регіональних полігонів, що будуть безпечні для середовища. Планується будівництво 4 сучасних комплексів із утилізації сміття, вже 2 інвестори визначились з земельними ділянками, одна в Дрогобицькому, а інша - у Миколаївському районі. Найближчим часом буде оголошено про громадські обговорення, щоб дати можливість інвестору розпочати розробку проектно-кошторисної документаці, що триватиме майже 6 місяців. Тож до кінця року маємо намір почати будівництво", - додав Назарій Романчук.

Зазначимо, що з метою зменшення кількості сміття, яке захоронюють на полігонах, у Львові відновили систему роздільного збору твердих побутових відходів.  Перевізники встановили додаткові контейнерні майданчики для збору пластику, паперу та скла. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua