Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В області реалізували 89 проектів соціально-культурного та екологічного спрямування

В області реалізували 89 проектів соціально-культурного та екологічного спрямування

Автор: admin1 от 24-01-2018, 15:13
 (голосів: 0)

В області реалізували 89 проектів соціально-культурного та екологічного спрямуванняЗавдяки посиленому контролю за вивезенням та оптимізації маршрутів перевезення Львівській ОДА вдалося зекономити 48 млн грн, які скерували у вигляді субвенції органам місцевого самоврядування, що приймають побутові відходи з м. Львова. 
За рахунок зекономлених коштів в районах Львівщині реалізували 89 суспільно важливих проектів, зокрема соціально-культурного та екологічного спрямування.
"За рахунок цих коштів ми реалізували важливі соціальні проекти, серед яких і екологічні заходи. Окрім того, закуплені відповідні сміттєвози, техніка та інші необхідні речі", - повідомив під час брифінгу директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.
Відтак, серед реалізованих заходів:
- капітальний ремонт аварійної дахової покрівлі житлового будинку та капітальний ремонт доріг місцевого значення у місті Буськ;
- благоустрій парку в місті Самборі;
- закупівля спецавтомобіля для прибирання доріг у Червонограді;
- закупівля лічильників теплової енергії для міста Стрия;
- закупівля євроконтейнерів для здору сміття у місті Радехів та Перемишляни.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua