Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У Львівській ОДА складають план консультацій з громадськістю на 2018 рік

У Львівській ОДА складають план консультацій з громадськістю на 2018 рік

Автор: admin1 от 4-01-2018, 17:54
 (голосів: 0)

У Львівській ОДА складають план консультацій з громадськістю на 2018 рікСьогодні, 4 січня, у Львівській ОДА провели публічне громадське обговорення у форматі «круглого столу» орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2018 рік.
Засідання за круглим столом відбулось з метою розгляду вже поданих пропозицій до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік. Під час зустрічі громадські організації та структурні підрозділи внесли ще низку питань, які будуть обговорюватись у 2018 році. 
«Львівська обласна державна адміністрація та її структурні підрозділи активно співпрацюють з громадськістю. І публічне громадське обговорення орієнтовного плану консультацій є одним з механізмів, який сприяє створенню сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади на засадах публічності, прозорості та партнерства», - зазначила т.в.о директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.
Зазначимо, що до проекту Орієнтовного плану включили 62 пропозиції, які подали представники громадськості та структурні підрозділи Львівської облдержадміністрації.

У Львівській ОДА складають план консультацій з громадськістю на 2018 рікДовідково

Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики затверджено постановою Кабміну від 3 листопада 2010 року № 996.
Орієнтовний план проведення консультацій затверджується щороку з урахуванням основних завдань діяльності облдержадміністрації та пропозицій Громадської ради при облдержадміністрації. Громадські об’єднання можуть ініціювати включення до Орієнтовного плану питань, які мають важливе суспільне значення.
Консультації з громадськістю проводяться у формі публічного громадського обговорення, електронних консультацій з громадськістю та вивчення громадської думки.
Під час консультацій з громадськістю обговорюються:
- Проекти нормативно-правових актів, які мають важливе суспільне значення і стосуються конституційних прав, свобод і обовязків громадян;
- Питання, що стосуються інтересів територіальних громад, здійснення повноважень місцевого самоврядування, делегованих органам виконавчої влади відповідними радами;
- Питання, що стосуються життєвих інтересів громадян, у тому числі впливають на стан навколишнього середовища;
- Питання що стосуються витрачання бюджетних коштів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua