Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » «Різдвяна свічечка»: пластуни Львівщини запрошують колядувати разом

«Різдвяна свічечка»: пластуни Львівщини запрошують колядувати разом

Автор: admin1 от 4-01-2018, 12:30
 (голосів: 0)

«Різдвяна свічечка»: пластуни Львівщини запрошують колядувати разомУ своїх пластових осередках упродовж різдвяних свят українські скаути традиційно організовують пластову зустріч «Різдвяна свічечка».
Це мистецько-просвітницька акція, яка щорічно збирає пластунів з різних куточків України та цілого світу. Мета заходу – урочисте святкування Різдва Христового, збереження українських звичаїв, патріотичне та релігійне виховання молоді.
З часу відновлення Пласту в Україні, кожен пластовий осередок на Львівщині проводив «Різдвяну свічечку» у своєму місті. Цього року вперше пластуни Львівської округи (області) зберуться разом для святкування Різдва Христового у колі своїх друзів з різних куточків області: від Сокалю до Старого Самбора.
Вони колядуватимуть, віншуватимуть, показуватимуть свої вертепи, різдвяні ролики, обміняються привітаннями, а також частуваннями.
Окрвм того, щорічно пластуни усього світу святкують народження Ісуса Христа, дотримуючись скаутських та українських традицій. Вони долучаються до міжнародної акції поширення Вифлеємського Вогню Миру, передаючи символ миру та злагоди громаді своїх міст та сіл, розносячи Вогонь до сиротинців, будинків для осіб з обмеженими можливостями, лікарень, державних установ тощо. Під час війни, в східних областях України, пластуни довозили вогонь на передову – українським воїнам. Вони піднімалися з запаленою лампадкою на найвищу вершину України, заходили зі світлом миру до домівок українців у найвіддаленіших куточках нашої планети.
Зазначимо, співорганізатори акції – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.
Початок заходу 5 січня об 11:00 год у центрі Шептицького (вул. Козельницька, 4).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua