Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Кожен четвертий долар від експорту заходить від переробки деревини, - Роман Филипів

Кожен четвертий долар від експорту заходить від переробки деревини, - Роман Филипів

Автор: admin1 от 29-12-2017, 15:30
 (голосів: 0)

Кожен четвертий долар від експорту заходить від переробки деревини, - Роман ФилипівЗа підсумками 11-ти місяців 2017 року індекс промислового виробництва у деревообробній галузі зріс на 9,9 %. Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.
Як зазначив Роман Филипів, такий показник є результатом рішення уряду щодо мораторію експорту деревини, а також злагодженої роботи в області щодо стимулювання і підтримки деревообробної галузі.
«На Львівщині діє Рада лісового сектору – координаціний орган, який не має аналогів в Україні, і він дійсно показує результат своєї роботи. Це приклад хорошої співпраці Львівської ОДА, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, відповідних наукових інституцій, громадського середовища, де ми маємо можливість обговорити проблемні напрямки усього лісового сектору і напрацювати ті напрямки, які можуть давати відповідні стимули і сигнали до розвитку», - зазначив Роман Филипів.
За словами начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки, цьогоріч в області збільшилась і кількість найманих працівників та рівень середньої заробітної плати у деревообробній галузі, який на сьогодні становить близько 10 тисяч гривень.
«У 2017 році в цій галузі працювало понад 10 тисяч найманих працівників. В 2017 році ми маємо приріст приблизно 6 % по експорту саме в деревообробній галузі і варто зазначити, що кожен 10-й долар, який входить в економіку області, заходить саме від деревообробки. А якщо згадати про весь лісовий сектор, то кожен четвертий долар, який заходить від експорту зовнішньо-торгівельної діяльності, стосується саме цього сектору», - додав Роман Филипів.
Зазначимо, що на Львівщині працюють близько 600 лісопереробних підприємств.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua