Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Успіхи 2017 та цілі на 2018 – у Львівській ОДА відбулось засідання Колегії

Успіхи 2017 та цілі на 2018 – у Львівській ОДА відбулось засідання Колегії

Автор: admin2 от 28-12-2017, 14:19
 (голосів: 0)

Успіхи 2017 та цілі на 2018 – у Львівській ОДА відбулось засідання КолегіїСьогодні, 28 грудня відбулось засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації. В межах засідання підбили підсумки роботи Львівської ОДА у 2017 році та озвучили стратегічні цілі на 2018 рік.

Зокрема директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів ознайомив присутніх із досягненнями Львівщини по основних напрямках Стратегії розвитку. Зокрема йдеться про конкурентоспроможну економіку, якість життя, розвинуте село, відкриті кордони, туристичну привабливість регіону.  

«2017 рік є роком економічного зростання. Ми вперше за декілька років сягнули приросту промислового та сільськогосподарського виробництва. Тішить і те, що сьогодні зростає обсяг виробництва і реалізації промислової продукції в тих галузях, які характеризуються високою доданою вартістю. Розвиток сільського господарства відбувається у формі збільшення обсягів переробки, а відтак підвищення відповідних показників, і друге це відповідно розвиток кооперативного руху на селі – створення молочних ферм,кооперативів у сфері рослинництва. Друге – це соціальна сфера, освіта, охорона здоров’я, культура, спорт. Тут теж проводилось чимало заходів просвітницького та розвиткового характеру. Але традиційно уже акценти були розставлені на інфраструктурі і ті понад 1 млрд гривень, які були залучені з різноманітних джерел, які скеровувались на будівництво і ремонт шкіл, дитячих садочків, народних домів, це також успіх 2017 року», - зазначив Роман Филипів.     

Продовжувати працювати над Стратегію розвитку регіону Львівська ОДА буде і в 2018 році. Окрім цього, як зазначив під час Колегії, голова Львівської ОДА Олег Синютка на особливому контролі буде і низка інших питань, зокрема будівництво футбольних полів, сімейних амбулаторій, реалізація медичної реформи в частині програми «Доступні ліки».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua