Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Уряд затвердив Експортну стратегію, що дозволить перейти від експорту сировини до експорту готової продукції

Уряд затвердив Експортну стратегію, що дозволить перейти від експорту сировини до експорту готової продукції

Автор: admin2 от 27-12-2017, 17:04
 (голосів: 0)

Уряд затвердив Експортну стратегію, що дозволить перейти від експорту сировини до експорту готової продукціїКабінет міністрів України затвердив експортну стратегію України до 2021 року, покликану забезпечити зростання експорту та збільшення в ньому частки продукції з високою доданою вартістю. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду.

За словами торгового представника України Наталії Микольської, яка представляє документ, стратегія складається з трьох частин: дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі та відповідного плану дій, секторальних та крос-секторальних стратегій, а також синхронізації всіх стратегій в єдиний документ.

Крім того, стратегія передбачає визначення найбільш перспективних ринків для українського експорту, на які будуть спрямовані першочергові зусилля уряду.

"Експортна стратегія визначає перелік ринків, які мають найперспективніші для розвитку українського експорту. Ми хочемо ефективно використовувати наявні ресурси та вибирати правильні інструменти в роботі з ними", - підкреслила Микольська.

Також торговий представник зазначила, що основними цілями стратегії будуть диверсифікація експорту, підвищення конкурентоспроможності малого і середнього бізнесу, а також професіоналізація навичок експортерів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua