Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У Львівській ОДА відбулось засідання координаційно-дорадчої ради

У Львівській ОДА відбулось засідання координаційно-дорадчої ради

Автор: admin2 от 27-12-2017, 17:02
 (голосів: 0)

У Львівській ОДА відбулось засідання координаційно-дорадчої радиСьогодні, 27 грудня у Львівській  ОДА відбулося чергове засідання Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва.

На засіданні за участі голови Львівської ОДА Олега Синютки, представників бізнес-структур, громадськості та керівників профільних служб порушили питання збалансованості бюджету шляхом впорядкування ситуації із податковими накладними та прослухали  звіт про діяльність регуляторного хабу у Львівській області.

Учасники ради зійшлися на думці про потребу побудови преференцій області відносно найефективніших сфер діяльності, аби скерувати розвиток Львівщини у продуктивне русло.

Окрім того, в межах засідання узгодили питання діяльності бізнес-омбудсмена. Відтак, за рішенням Координаційно-дорадчої ради бізнес-омбудсменом з питань підприємництва у Львівській області обрали серкетаря ради Андрія Дячишина.

На наступному засіданні координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва мають намір порушити питання роботи митниці та розглянути податкове навантаження на заробітну плату.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua