Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Про належне життєзабезпечення сіл району під час святкових днів йшлося на нараді в РДА

Про належне життєзабезпечення сіл району під час святкових днів йшлося на нараді в РДА

Автор: admin2 от 20-12-2017, 16:19
 (голосів: 0)

Про належне життєзабезпечення сіл району під час святкових днів йшлося на нараді в РДАСьогодні на нараді із сільськими, селищними головами, яку провів голова райдержадміністрації Володимир Шутко, йшлося про декілька важливих робочих питань. Зокрема, обговорювався процес взяття на баланс гідротехнічних споруд на територіях місцевих рад. Завідувач сектору цивільного захисту Андрій ВанівськийПро належне життєзабезпечення сіл району під час святкових днів йшлося на нараді в РДА інформував присутніх про заходи щодо посилення оперативної готовності дорожніх, енергетичних служб району для запобігання надзвичайним ситуаціям на період новорічно-різдвяних свят. Начальник фінансового управління Віталій Перхун надав роз'яснення щодо особливостей формування місцевих бюджетів на 2018 рік.

Йшлося також про завершення процесу інвентаризації земель сільськогосподарського призначення, про участь в електронних закупівлях, про подання статистичної звітності тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua