Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Темою наради в райдержадміністрації знову була вартість пасажирських перевезень

Темою наради в райдержадміністрації знову була вартість пасажирських перевезень

Автор: admin2 от 20-12-2017, 15:57
 (голосів: 0)

Темою наради в райдержадміністрації знову була вартість пасажирських перевезеньСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду з сільськими, селищними головами та перевізниками. Причиною наради стало анонсоване чергове підвищення тарифів на пасажирські перевезення.

Голова Асоціації перевізників Дрогобиччини Йосип Дяків повідомив, що збільшення ціни відбудеться через здорожчання пального та підвищення мінімальної заробітної плати. Він також попросив з розумінням поставитися до загальноукраїнського страйку перевізників, який запланований на 25 грудня, зазначивши, що він не спрямований проти влади, а проти дій вітчизняних операторів АЗС, які на тлі світового зниження цін на нафту постійно збільшують вартість бензину та дизпалива.

Після тривалих і бурхливих дебатів, емоційних виступів та взаємних звинувачень між перевізниками та сільськими головами Володимир Шутко нагадав автоперевізникам про домовленість між ними та місцевою владою, що про будь які зміни в ціні квитків вони повинні заздалегідь попереджати голів на місцях. З огляду на це, вони зобов'язані невідкладно надіслати сільським, селищним радам, де в ці дні проходять сесії, відповідні офіційні листи з аргументованимТемою наради в райдержадміністрації знову була вартість пасажирських перевезень обґрунтуванням збільшення ціни. Голова райдержадміністрації також попередив перевізників, що відповідно до досягнутих домовленостей підвищення в розумних межах вартості перевезень допускається лише з нового року, а не сьогодні, як це дехто робить. За такі дії перевізники будуть відсторонені від обслуговування маршрутів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua