Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині керівники шкіл успішно завершили «Академію директорів»

На Львівщині керівники шкіл успішно завершили «Академію директорів»

Автор: admin1 от 19-12-2017, 10:08
 (голосів: 0)

На Львівщині керівники шкіл успішно завершили «Академію директорів»17 грудня завершився ІІІ-й модуль освітнього курсу інновацій в управлінні школою «Академія директорів», ініційований департаментом освіти і науки Львівської ОДА.
У межах програми перед учасниками академії виступали експерти з питань менеджменту, управління персоналом, комунікацій, фандрейзингу та розвитку креативного мислення.
«Прийнятий новий Закон України «Про освіту», безперечно, прогресивний і реформаторський, але це тільки виписані положення і норми, імплементація яких неможлива без активної участі шкільної спільноти. Тому вивчаємо та обговорюємо кращі європейські практики шкільного врядування, формуємо комунікаційні та управлінські навики, адже директор школи - це найперший агент змін, і на його ініціативність ми дуже розраховуємо», - зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.
Спікерами ІІІ-го модуля були не лише українські, а й міжнародні фахівці, зокрема педагог-новатор з Німеччини Маргрет Расфельд, яка презентувала доповідь «Глобальні цілі та трансформаційна сила освіти.Трансформація суспільства потребує трансформації школи».
Завершили «Академію директорів» підведенням підсумків та врученням сертифікатів учасникам про успішне проходження курсу.

Довідково:

«Академія директорів» – це новий формат навчання персоналу закладу загальної середньої освіти для вдосконалення ефективних інструментів управління. Впродовж трьох модулів 90 директорів шкіл Львівщини обговорювали актуальні проблеми керівництва школою та ділилися власним позитивним досвідом. Перший модуль «Академії директорів» відбувся впродовж 25-27 серпня 2017 року.

На Львівщині керівники шкіл успішно завершили «Академію директорів»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua