Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині покажуть фільми-переможці конкурсу від Львівської облдержадміністрації та облради

На Львівщині покажуть фільми-переможці конкурсу від Львівської облдержадміністрації та облради

Автор: admin1 от 15-12-2017, 14:01
 (голосів: 0)

На Львівщині покажуть фільми-переможці конкурсу від Львівської облдержадміністрації та облрадиУ понеділок, 18 грудня о 15.00 в приміщенні Львівського музею історії релігії (м.Львів, пл.Музейна,1) відбудеться презентація кінопроектів, відзнятих у 2017 році за фінансової підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.
Усі проекти відібрала конкурсна комісія під час відкритого захисту. Кінопроекти відзняли громадські організації і спрямовані на історико-патріотичне виховання, збереження національної самобутності, формування духовних та естетичних цінностей суспільства, а також на популяризацію та розвиток регіонального кіно.
Серед презентованих проектів буде представлено: документальний фільм «Духовна музика України» (Благодійна організація «Фундація – «Андрей»), документально-ігровий фільм «Українці у Польському війську. Від Судової Вишні до Львова» (ГО Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять»), патріотичний мультфільм «Як Українці на Москву ходили» (ГО «Спілка учасників АТО Галичина А»), документально-ігровий фільм «Михайло Вербицький: Серце запалене любов’ю» (ГО «Жіночий вибір України»), мотиваційний пригодницький фільм «Інтернет-наркоман» (ГО «Молодіжна платформа Фредра, 61»), короткометражний художній фільм на соціально-історичну тематику «Переселені душі» (ГО «Бюро журналістських розслідувань «Об’єкт»).
До участі запрошують всі охочих та представників ЗМІ. Вхід вільний.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua