Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У Львівській політехніці урочисто відкрили телеком-лабораторію для студентів

У Львівській політехніці урочисто відкрили телеком-лабораторію для студентів

Автор: admin1 от 15-12-2017, 14:18
 (голосів: 0)

У Львівській політехніці урочисто відкрили телеком-лабораторію для студентівСьогодні, 15 грудня, у приміщенні Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки НУ "Львівська політехніка" урочисто відкрили телеком-лабораторію для студентів. 
В лабораторії студенти зможуть здобути практичний досвід організації роботи оператора мобільного зв’язку і отримають навики роботи із сучасним телекомунікаційним обладнанням .
«Це вагомий проект для того, щоб студенти змогли здобути хорошу кваліфікацію, були готові до викликів бізнесу. Ми повинні долучатись до процесу підготовки фахівців і я вважаю, що ця лабораторія зацікавить молодь до здобуття практичних навичок роботи з сучасним телекомунікаційним обладнанням», - наголосив т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.
Під час відкриття лабораторії присутнім продемонстрували перший дзвінок всередині тестової мережі, побудованої на базі лабораторного обладнання та прочитали лекцію «Майбутнє телекому: Ера 4G»
Зазначимо, це друга навчальна телеком-лабораторія в Україні.

У Львівській політехніці урочисто відкрили телеком-лабораторію для студентів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua