Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині нагородили переможців екологічних конкурсів

На Львівщині нагородили переможців екологічних конкурсів

Автор: admin1 от 14-12-2017, 15:53
 (голосів: 0)

На Львівщині нагородили переможців екологічних конкурсівСьогодні, 14 грудня, у межах зльоту учнівських лісництв відбулось нагородження переможців двох екологічних конкурсів: «Збережемо ліси для нащадків» та «Життя без сміття-2017».
Переможці та учасники конкурсів отримали мірні вилки, мультимедійний проектор, ноутбук, цінні подарунки, матеріали для покращення матеріально-технічної бази та інформаційно-методичну літературу.
Конкурс «Збережемо ліси Львівщини для нащадків» розпочався іще 1 квітня, а участь в ньому взяли представники 32 учнівських лісництв. Відтак, перемогу здобуло лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.
«Подібні конкурси дають змогу молоді з усіх куточків Львівщини долучитись до справи збереження однієї із найбільших цінностей області – лісів. Мета таких заходів – донести до суспільства ідею про необхідність дбайливого ставлення до природи та пропагування екологічної культури», - зазначив начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу Львівської ОДА Андрій Сенюк.
Окрім того, відзначили і трьох призерів конкурсу «Життя без сміття-2017». Конкурс був присвячений Всесвітньому дню вторинної переробки, а до участі було подано 44 екологічні проекти.

На Львівщині нагородили переможців екологічних конкурсів

На Львівщині нагородили переможців екологічних конкурсів

На Львівщині нагородили переможців екологічних конкурсів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua