Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У Львівській ОДА відбулося засідання Координаційної ради з національно-патріотичного виховання

У Львівській ОДА відбулося засідання Координаційної ради з національно-патріотичного виховання

Автор: admin2 от 8-12-2017, 14:09
 (голосів: 0)

У Львівській ОДА відбулося засідання Координаційної ради з національно-патріотичного вихованняСьогодні, 8 грудня у Львівській облдержадміністрації відбулося засідання Координаційної ради з національно-патріотичного виховання, участь у якому взяли державний секретар міністерства молоді та спорту Олег Немчінов, голова Львівської ОДА Олег Синютка, керівники профільних департаментів та представники громадських організацій.

На засіданні порушили питання реалізації заходів національно-патріотичного виховання в межах Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2018 рік.

Закцентували увагу, зокрема, на підтримці громадських молодіжних організацій, проведенні фестивалів та таборів для молоді, створенні онлайн-квестів та інших інтерактивних ігор, а також організаціі екскурсій до місць національної пам’яті.

«Ми маємо в своїй історії багато героїчних дат та подій. Наше завдання донести до молодого покоління велич наших перемог, зокрема останніх трьох років. Нам є що популяризувати: від княжої доби та козацької періоду - до подвигів УПА та сучасних воїнів АТО», - наголосив під час наради Олег Немчінов.

Представники громадських організацій висловили пропозицію проводити щомісяця військовий вишкіл для старшокласників, до якого мають намір залучати  учасників АТО.

«Чи буде через кілька років кому захищати Україну та дбати про національні цінності ми мусимо думати уже зараз. Бо ті діти, яким зараз 10-12 років, мають стати тим поколінням, яке знатиме свою історію, своїх героїв та напрям куди рухатись», - зазначив Олег Синютка.

Окрім того, учасники наради зійшлися на думці про необхідність вироблення системного характеру у втіленні програми національно-патріотичного виховання.

Нагадаємо, що Координаційну раду з національно-патріотичного виховання при Львівській облдержадміністрації створено відповідно до Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки», постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання» та з метою активізації на території області роботи в напрямку національно-патріотичного виховання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua