Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Мистецькі колективи Дрогобиччини презентуватимуть свою творчість на Луганщині

Мистецькі колективи Дрогобиччини презентуватимуть свою творчість на Луганщині

Автор: admin1 от 6-12-2017, 15:41
 (голосів: 0)

Мистецькі колективи Дрогобиччини презентуватимуть свою творчість на ЛуганщиніВпродовж 14 - 15 грудня в Сєвєродонецькому обласному музичному училищі ім. С.С.Прокоф’єва та у Рубіжанській міській дитячій школі мистецтв творчі колективи Львівщини виступлять з мистецькою програмою у межах проекту «Український Донбас» Комплексної програми розвитку культури.
Студентські колективи Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського представлятимуть культуру Львівщини та обмінюватимуться творчим досвідом з тутешніми студентами.
«Така ініціатива покликана презентувати та ознайомлювати з оркестровим мистецтвом та мистецтвом співу. Діти з захопленням відкривають для себе традиції музичного мистецтва Галичини», - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало.
Учасники колективів з Дрогобиччини: (Капела бандуристів - керівник Пришляк О.В., дует бандуристок «Берегиня», оркестр українських народних інструментів - керівник Чумак Ю.В.)
Зокрема колективи візьмуть участь у круглих столах із студентами і викладачами Сєвєродонецького музичного училища. Також відбудеться зустріч з викладачами і студентами предметно-циклових комісій «Оркестрові народні інструменти та «Спів (академічний, естрадний)» і творчий захід, присвячений музичним традиціям «Колядка».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua