Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На розвиток туристичної галузі Львівщини – 1 млн 500 тис грн

На розвиток туристичної галузі Львівщини – 1 млн 500 тис грн

Автор: admin1 от 5-12-2017, 17:00
 (голосів: 0)

На розвиток туристичної галузі Львівщини – 1 млн 500 тис грнПід час сесії, сьогодні, 5 грудня, депутати проголосували «за» і прийняли Програму розвитку туризму, курортів та рекреації у Львівській області на 2018-2020 роки.
За словами очільниці управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталії Табаки, мета програми – розробка й реалізація комплексу заходів, спрямованих на забезпечення сталого і стійкого розвитку туристичної, курортної та рекреаційної галузі Львівської області, створення конкурентоспроможного якісного туристичного продукту, який давав би змогу задовольнити потреби як вітчизняних, так і іноземних туристів.
Створення й реалізація таких заходів забезпечить необхідні передумови для зростання туристичних потоків (очікується приріст на 25 % щорічно) і коштів (збільшення надходжень до бюджетів на 25%), які туристи витрачають під час кожної подорожі, зменшення безробіття, збереження й раціональне використання природно-ресурсного та історико-культурного потенціалу, зацікавить потенційних інвесторів до створення туристичної інфраструктури у львівському регіоні.
Серед заходів, що передбачає програма, зокрема такі:
Проведення інформаційно-промоційної роботи щодо популяризації Львівщини як туристичного напрямку.
Створення сприятливих економіко-правових і організаційних умов для залучення вітчизняних та іноземних інвестицій у туристичну й курортну сферу.
Створення конкурентоспроможного туристичного та санаторно-курортного продукту Львівщини, підвищення якості й розширення асортименту туристично-рекреаційних послуг.
Комплексне дослідження запасів лікувально-оздоровчих ресурсів (мінеральних вод, озокериту, грязей)
Вдосконалення й розвиток туристичної та рекреаційної інфраструктури.
Сприяння розвиткові перспективних форм туризму (зелений туризм, активні види відпочинку) з урахуванням необхідності забезпечення ефективного природокористування й охорони навколишнього середовища.
Впровадження світових стандартів у систему туристичного знакування шляхів активного туризму.
На ці потреби передбачено 1 мільйон 500 тисяч гривень на 2018 рік. З них із загального фонду 1 мільйон, та 500 тисяч із спеціального фонду (екологічний податок).
Варто зауважити що в попередні роки на реалізацію програми виділялось щорічно по 500 тис грн.
Значну увагу приділятиметься популяризації Львівщини як туристичної дестинації та створення якісної туристичної пропозиції для туристів, розвитку туристично-рекреаційної інфраструктури, гарантуванню безпеки туристам, розвитку людських ресурсів, та міжнардній співпраці (зокрема в частині підготовки та реалізації проектів МТД). Цьогоріч програма спрямована на розвиток туризму, курортів і рекреації на Львівщині, враховуючи світові тенденції мотивацій туристів – здоровий, активний та пізнавальний відпочинок. Окрім цього розвитку природнього, екологічного, сільського, акивного туризму також приділятиметься увага розвитку ділового, подієвого та пізнавального туризму.

Довідково:

За минулий рік область серед регіонів України посіла 2-е місце за кількістю туристів, які обслуговували туристичні компанії, 2-е місце за кількістю розміщених осіб у готельних закладах, 3-е місце за кількістю суб’єктів туристичної діяльності. Зокрема, згідно з даними Головного управління статистики у Львівській області, які ґрунтуються на показниках кількості приїжджих у готелях та аналогічних закладах, у 2014 році область відвідало 449 180 осіб, у 2015 році – 591 292 осіб, а вже у 2016 році – 749 855 осіб. Варто зазначити, що реальна цифра туристичних потоків в область є значно більшою.
Туристичний збір в області станом на 1 грудня 2017 – 10 506 646 грн що на 27,6 % більше у порівняні з аналогічним періодом 2016 року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua