Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » 315 млн гривень - на утримання автомобільних доріг та організацію та безпеки дорожнього руху

315 млн гривень - на утримання автомобільних доріг та організацію та безпеки дорожнього руху

Автор: admin1 от 5-12-2017, 17:29
 (голосів: 0)

315 млн гривень - на утримання автомобільних доріг та організацію та безпеки дорожнього рухуСьогодні, 5 грудня, під час сесії Львівської облради, депутати проголосували за Програму розвитку мережі та утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 - 2020 роки.
"Загальний обсяг коштів, які передбачили на цю програму складає 315 млн гривень", - зазначив в.о. директора департамету дорожнього господарства, транспорту та зв'язку - Роман Кокотайло.
Програма передбачає проведення робіт з ремонту доріг загального користування і штучних споруд на них, а також співфінансування робіт, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів державного бюджету.
Окрім того, відбудеться проведення робіт з ремонту доріг загального користування і штучних споруд на них, а також окремих об’єктів доріг комунальної власності у населених пунктах за умови співфінансування з місцевих бюджетів. Кошти у рівних частинах розділяються між територіальними одиницями (районами області), реалізація заходів з організації та безпеки дорожнього руху, створення резервного фонду дорожньої інфраструктури та проведення робіт з ремонту доріг загального користування і штучних споруд на них, а також співфінансування робіт, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів державного бюджету.
На це скерують - 180 мільйоныв гривень.
З них - 15 млн гривень передбачили на реалізація заходів з організації та безпеки дорожнього руху, зокрема: ремонт доріг загального користування за напрямом районний центр, центр об’єднаної територіальної громади – сільські населені пункти та ремонт доріг комунальної власності.
На ремонт доріг загального користування міжобласного і міжрайонного сполучення та доріг, які з’єднують основні транспортні магістралі області та формують мале та велике кільце навколо обласного центру, співфінансування робіт з ремонту доріг загального користування, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів державного бюджету, проведення робіт з ремонту доріг загального користування і штучних споруд на них, а також окремих об’єктів доріг комунальної власності у населених пунктах за умови, співфінансування з місцевих бюджетів - 100 млн гривень. 
Ще 20 млн гривень скерують на освітлення пішохідних переходів, влаштування сучасних світлофорних об’єктів, освітлення ділянок з підвищеною аварійністю на автомобільних дорогах загального користування та встановлення камер відеонагляду. Окрім того, на інших заходи, спрямовані на зменшення ДТП, створення резервного фонду дорожньої інфраструктури.
На забезпечення інфраструктурного розвитку територій, у тому числі міст обласного значення і об’єднаних громад та роведення проектно-вишукувальних робіт скерують фінансовий ресурс у сумі 20 млн гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua