Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині перевіряють готовність автотранспортних підприємств до осінньо-зимового періоду

На Львівщині перевіряють готовність автотранспортних підприємств до осінньо-зимового періоду

Автор: admin2 от 5-12-2017, 15:19
 (голосів: 0)

На Львівщині перевіряють готовність автотранспортних підприємств до осінньо-зимового періодуСьогодні, 5 грудня департамент дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської облдержадміністрації спільно із державними інспекторами Управління Укртрансбезпеки у Львівській області та працівниками Патрульної поліції м. Львова  відповідно до проведення профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима - 2017», провели рейдову перевірку автотранспортного підприємтсва ТОВ «Успіх БМ» під час випуску транспортних засобів на маршрути загального користування. 

За результатами перевірки - склали шість актів про порушення вимог транспортного законодавства України.

Зокрема, за незабезпечення належного технічного стану транспортних засобів - чотири акти, за відсутність первинних засобів пожежогасіння – два акти.

Відтак, за даними актами проведуть розгляд та винесуть рішення про застосування адміністративних заходів.

Як повідомляють у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв'язку, це автотранспортне підприємство готове до роботи в осінньо-зимовий період.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua