Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Подякою райдержадміністрації відзначена волонтер Леся Цибак

Подякою райдержадміністрації відзначена волонтер Леся Цибак

Автор: admin1 от 4-12-2017, 12:09
 (голосів: 0)

Подякою райдержадміністрації відзначена волонтер Леся ЦибакЗ нагоди Міжнародного Дня волонтера, який відзначається 5 грудня, голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко за активну громадську позицію відзначив Подякою райдержадміністрації  волонтера  Благодійного Фонду «Нова Країна» Лесю Цибак з італійського міста Мілан, яка надає допомогу сім’ям учасників АТО.

Неодноразово до Дрогобицького районного центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для військовослужбовців та їх сімей надходили від пані Лесі посилки з медикаментами та необхідними речами, підтримуючи тим самим родини учасників АТО.

Сьогодні такі люди, як Леся Цибак своїми зусиллями, не чекаючи за це винагороди, сприяють перемозі України у війні на сході країни та збереженню її державності.

 

Довідково

 

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

1859 рік вважається роком виникнення волонтерського руху у світі. В Україні волонтерство з'явилося на початку 90-х років минулого століття.

Згідно статистичних даних, оприлюднених Організацією Об’єднаних Націй, по всьому світові нараховується близько 140 мільйонів волонтерів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua