Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова райдержадміністрації взяв участь у позачерговому засіданні сесії районної ради

Голова райдержадміністрації взяв участь у позачерговому засіданні сесії районної ради

Автор: admin2 от 1-12-2017, 15:28
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації взяв участь у позачерговому засіданні сесії районної радиВідповідно до подання райдержадміністрації сьогодні відбулося пленарне засідання ХІХ позачергової сесії районної ради, яке провів голова районної ради Михайло Сікора. У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко. Депутати розглянули та прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Серед затверджених видатків — надання допомоги учасникам АТО, фінансова підтримка філії “Дрогобицький райавтодор”, створення матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, відшкодування відсотків населенню району за надані кредити на енергозберігаючі заходи, інші важливі видатки у сфері освіти, соціального захисту, охорони здоров'я.

У різному сесія заслухала інформацію керівника Дрогобицького райавтодору Ігоря Богаченка про матеріально-технічний стан підприємства та готовність до зимового прибирання доріг. Як і слід було чекати, керівництво району, депутати та сільські голови мали чимало запитань до новопризначеного керівника. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко підтримав думку, що добре було б мати у районі комунальне підприємство, яке було б підконтрольне громаді району, позаяк існуюча ситуація нікуди не годиться. Втім на даний час в умовах зимового періоду необхідно виходити з реального стану. Володимир Шутко рекомендував сільським радам, які мають кошти на дорожні роботи, укладати прямі угоди з райавтодором, щоб підтримати підприємство, а не заганяти його в глухий кут, тим самим поглиблюючи критичний стан в і без того складному дорожньому господарстві. Голова районної ради Михайло Сікора побажав Ігореві Богаченку не ігнорувати, а співпрацювати з районною владою, щоб разом знаходити вихід із складної ситуації.

Депутати також запросили до слова голову Асоціації перевізників Дрогобиччини Йосипа Дяківа та поставили йому багато запитань щодо якості перевезень, підвищення тарифів тощо. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua