Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Безпека України – це безпека Європи та світу, - Олег Синютка під час відкриття Львівського Безпекового форуму

Безпека України – це безпека Європи та світу, - Олег Синютка під час відкриття Львівського Безпекового форуму

Автор: admin2 от 30-11-2017, 12:19
 (голосів: 0)

Безпека України – це безпека Європи та світу, - Олег Синютка під час відкриття Львівського Безпекового форуму30 листопада та 1 грудня в Центрі Митрополита Андрея Шептицького відбудеться І Львівський безпековий форум. Під час заходу, спікерами якого стануть фахівці та експерти з різних країн світу обговорять механізми деокупації, демілітаризації та реінтеграції.

«Мені б дуже хотілося, щоб сьогоднішня дискусія не носила регіональний характер. Ми всі розуміємо, що Україна сьогодні – глобальний гравець в глобальному світі. Наша безпека – це безпека не одного міста, регіону, країни. Це безпека Європи, безпека світу. Тому наша дискусія повинна торкатись глобальної ролі України у світі і конфлікту в Україні як вираженні інтересів різних держав. Сьогодні ми повинні детально обговорити роль усій інституцій в Україні, - наголосив під час урочистого відкриття форуму голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Дуже важливо звернути увагу на місцеві органи влади і їхню роль в системі і глобальної, і внутрішньої безпеки. Звичайно, багато речей вирішуються на рівні Глави держави, Парламенту та Уряду. Але саме на місцевому та регіональному рівні держава-агресор проводить різного роду провокації, щоб створити ілюзію того, що війна на Сході – це внутрішній конфлікт. Ну і звичайно, важливою є роль кожного з нас. Наша безпека залежить від державних інституцій, але в першу чергу – від лідерів та особистостей».

Спікерами Форуму також стануть фахівці та експерти з США, Канади, Європи та України, які обговорять, зокрема, механізми деокупації, демілітаризації та реінтеграції.

Безпековий форум має на меті створення платформи експертного обговорення природи неконвенційних війн та їхнього впливу на європейську і світову безпеку. Захід стане дискусійною платформою для обговорення того, як треба поводитись в ситуації з гібридними війнами, які сьогодні є в Україні. Також презентують результати дослідження “Це – війна. Суспільна думка щодо так званого конфлікту на Сході України”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua