Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » “Ваша спортивна перемога наближує нас до перемоги України”, – Олег Синютка під час нагородження спортсменів

“Ваша спортивна перемога наближує нас до перемоги України”, – Олег Синютка під час нагородження спортсменів

Автор: admin2 от 29-11-2017, 12:31
 (голосів: 0)

“Ваша спортивна перемога наближує нас до перемоги України”, – Олег Синютка під час нагородження спортсменівСьогодні, 29 листопада урочисто відзначили найкращих спортсменів Львівщини з олімпійських видів спорту за підсумками третього кварталу 2017 року.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка вручив сертифікати грошових винагород найуспішнішим спортсменам області, які у третьому кварталі 2017 року стали переможцями та призерами офіційних світових та європейських змагань.

“Я собі можу лише уявити, скільки ви вкладаєте праці та здоров’я у перемогу і я хочу вам за це подякувати, тому що ви не уявляєте, які відчуття у тих людей, які дивляться на вас, коли наш прапор здіймається найвище і звучить Гімн, це не можливо передати словами”, - зазначив Олег Синютка. - “Завдяки землі, на якій ми народились, завдяки хлопцям, які взяли у руки зброю і пішли захищати  нас з вами і з такою великою вірою у серці, у перемогу на війні і спортивну, бо спортивна перемога наближує перемогу нашої країни”.

Зокрема нагороди отримали Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Юлія Ткач, майстер спорту України зі стрільби кульової Юрій Колеснік, майстер спорту України з триатлону Софія Прийма, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Віталій Вергелес.

“Дякую усім хто долучається до наших перемог. Ми всі єдині  і у нас одна мета – Олімпійська медаль, давайте будемо разом, адже Львів – це спортивна столиця і перемог нам, кожному у своєму руслі”, – зазначила Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Юлія Ткач.

Загалом грошовими винагородами відзначили 100 спортсменів з олімпійських видів спорту. Загальна сума виплат складає 294 700 грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua