Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Агротехніка, органіка, біогазове обладнання: на Львівщині відбудеться Міжнародна агропромислова виставка

Агротехніка, органіка, біогазове обладнання: на Львівщині відбудеться Міжнародна агропромислова виставка

Автор: admin2 от 24-11-2017, 15:44
 (голосів: 0)

Агротехніка, органіка, біогазове обладнання: на Львівщині відбудеться Міжнародна агропромислова виставкаУпродовж трьох днів, 28-30 листопада у виставковому центрі «Південний-Експо» (м. Львів, вул. Щирецька, 36) триватиме ІІ Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO».

Про це під час брифінгу сьогодні, 24 листопада, повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

«Такий захід створює платформи для надання виробникам сільськогосподарської продукції знань і можливостей доступу до інновацій, які сьогодні впроваджує аграрний сектор, вивчення успішного досвіду колег з інших європейських країн, ознайомлення, а також популяризація сільськогосподарської кооперації та сімейного фермерства»,- зазначила Наталія Хмиз.

За її словами, в  межах виставки також відбудеться дискусійна панель «Європейське село на Львівщині: реалії та перспективи» та перший професійний форум «Дрібні формати, що створюють великі речі».

Андрій Стегура, президент ПрАТ «Гал-ЕКСПО», зазначив, що участь у виставці візьмуть більше 70-ти учасників.

Серед ключових тем виставки – агротехніка, тепличне господарство, органіка, присадибне господарство, рослинництво, садівництво, тваринництво, птахівництво, біогазове обладнання, IT-технології в управлінні агропромислового комплексу.

Організатори виставки – ПрАТ «Гал-ЕКСПО» та польська компанія «Kielce Targi S.A.» за сприяння Львівської облдержадміністрації.

З програмою заходу можна ознайомитись тут

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua