Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили залізничників

З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили залізничників

Автор: admin1 от 2-11-2017, 16:14
 (голосів: 0)

З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили залізничників2 листопада, напередодні Дня залізничника, на Львівщині відзначили кращих працівників Львівської залізниці. Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський привітав та нагородив відзнаками працівників залізничного транспорту.
«Львівщина традиційно розвивалася інфраструктурно. І дуже важливе місце в цьому розвитку займала саме залізниця. Залізниця – це не лише дороги і ворота України у Європейський простір, це також вантажні перевезення, розвиток туризму, можливість рухати країну і регіон вперед», - зазначив Ростислав Замлинський.
З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили залізничниківТакож перший заступник голови Львівської ОДА висловив дяку працівникам Львівської залізниці та наголосив на важливості праці кожного задля успіху та розвитку країни та регіону.
«Хочу подякувати вам, які кожного дня на своєму місці, власною працею працюєте здобуваєте успіх для себе, а також для всієї країни в цілому. Без успіху не буде перемоги. Країні потрібні ви – успішні і віддані працівники залізничниці», - додав Ростислав Замлинський.
Нагадаємо, що День залізничника — професійне свято працівників залізничного транспорту. В Україні відзначається щорічно 4 листопада. Саме 4 листопада 1861 року з Відня через Перемишль до залізничного вокзалу Львова прибув перший поїзд на території сучасної України. Цей день вважається початком історії залізниць в Україні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua