Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На переговорах з Прем'єр-міністром ОАЕ досягнуто важливих результатів - Президент

На переговорах з Прем'єр-міністром ОАЕ досягнуто важливих результатів - Президент

Автор: admin1 от 2-11-2017, 15:01
 (голосів: 0)

На переговорах з Прем'єр-міністром ОАЕ досягнуто важливих результатів - ПрезидентПрезидент Петро Порошенко повідомив, що під час переговорів з Прем'єр-міністром ОАЕ, правителем Емірату Дубай шейхом Мухаммедом бін Рашидом Аль Мактумом було досягнуто низку важливих результатів.
Зокрема, досягнуто домовленість про двостороннє співробітництво у космічній сфері. «Це для нас надзвичайно важливо і є синергією потенціалів двох держав», - зауважив Глава держави у коментарі за результатами переговорів. Також було підписано Меморандум про співпрацю в культурній сфері, досягнуто домовленість про підтримку кримських татар з боку ОАЕ, підписано ще низку важливих документів.
«У мене є приємна новина для багатьох українців, які збираються відвідати ОАЕ. Сьогодні підписаний документ про скасування віз для українців», - повідомив Глава держави. Він нагадав, що лише минулого року 112 тис. українців відвідали цю країну і змушені були стояти в чергах для отримання віз. 
Президент висловив сподівання, що вже в грудні, після обміну нотами, ця угода вступить в силу. «І українці зможуть вільно подорожувати у ще одну надзвичайно важливу і привабливу для нас країну. А цінність українського паспорту продовжує зростати», - наголосив Петро Порошенко.
Президент зауважив, що робота в цьому напрямку продовжиться. «Вже протягом декількох місяців побачите ще надзвичайно приємні новини з цього приводу», - додав він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua