Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Ірина Луценко та Олег Синютка зустрілись із учасниками АТО Львівщини

Ірина Луценко та Олег Синютка зустрілись із учасниками АТО Львівщини

Автор: admin1 от 2-11-2017, 14:50
 (голосів: 0)

Ірина Луценко та Олег Синютка зустрілись із учасниками АТО ЛьвівщиниСьогодні, 2 листопада, у Львівській ОДА відбулась зустріч із воїнами, що брали участь у атитерористичній операції. Під час заходу його учасники могли повідомити про проблеми, які потребують законодавчого вирішення представниці Президента у парламенті Ірині Луценко.
Ірина Луценко коротко поінформувала учасників зустрічі про роботу, яку проводить група народних депутатів України щодо допомоги українській армії, а також розповіла про реальні кроки у сфері соціальної адаптації бійців АТО.
«Такі активні чоловіки та жінки, адже в армії було і є багато жінок, котрі пішли захищати державу, потрібні мирній Україні. Тому для нас надзвичайно важливо, щоб ті активні люди, які йшли на фронт, так само активно шукати і знайшли себе у мирній країні. Займалися своїм бізнесом, займалися самореалізацією, об’єднувались у якісь громадські об’єднання. Продовжували таку саму боротьбу, тільки за мирну Україну, за її процвітання» - наголосила під час зустрічі Ірина Луценко, та запросила атовців із Львівщини на форум, що організовує ОБСЄ та один із канадських фондів щодо самореалізації учасників АТО. В свою чергу Олег Синютка запевнив, що до форуму директори профільних департаментів Львівської ОДА, спільно із атовцями розроблять пропозиції, які стосуються адаптації, працевлаштування та соціального захисту військових, що повернулись зі Сходу.
Ірина Луценко та Олег Синютка зустрілись із учасниками АТО ЛьвівщиниТакож, очільник департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктор Степанюк та керівник Львівського обласного центру занятості Оксана Іванчук розповіли про ситуацію в області з допомогою учасникам АТО.
Під час зустрічі атовці озвучили низку проблемних питань, що потребують вирішення на обласному та державному рівнях, а також розповіли про історії успіху, зокрема у бізнесі, опісля повернення зі сходу країни.
Так свої історії успіху в аграрній сфері розповіли уже успішні підприємці Антор Мільчевич та Микола Сеньків.
Ірина Луценко відзначила і відкритість обласної влади до проблем АТО, зокрема зустрічі з атовцями безпосередньо у районах області.
До народного депутата України, представника Президента у Верховній Раді Ірини Луценко військові звернулися з проханням сприяти в розробці механізму пільгового кредитування будівництва індивідуального житла для учасників АТО.
Серед питань, які піднімали під час зустрічі, були проблеми з установленням зв’язку між проблемами зі здоров’ям і контузією, що була отримана в перші місяці антитерористичної операції; створення в Україні центру реабілітації для учасників АТО за зразком аналогічних установ, що працюють в країнах НАТО; соціальне забезпечення сімей зниклих без вісти або полонених учасників АТО тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua