Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У Верхній Гаях відбулося відкриття відремонтованого ФАПу

У Верхній Гаях відбулося відкриття відремонтованого ФАПу

Автор: admin1 от 18-10-2017, 16:18
 (голосів: 0)

У Верхній Гаях відбулося відкриття відремонтованого ФАПуВ суботу, 14 жовтня, в селі Верхні Гаї окрім святкування Покрови Пресвятої Богородиці та урочистостей з нагоди 75-ої річниці від дня створення УПА та Дня захисника України відбулося ще одна подія – відкриття відремонтованого приміщення фельдшерсько-акушерського пункту. Місцевий парох освятив приміщення ФАПу, а привітати мешканців села прибули перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, керівник апарату районної ради Михайло Гук, заступник головного лікаря ДРТМО Леонід Іванчук, сільський голова Верхніх Гаїв Володимир Ханас.

Вони висловили слова вдячності всім небайдужим мешканцям села, які виконували роботи по зняттю старого шиферу, заміни лат, встановлення бляхи, малярні роботи.

Згідно мікропроекту для реконструкції ФАПу с. Гаї Верхні були використані кошти, як з обласного бюджету, а це – 91,9 тис. грн., так і з районного бюджету – 64,4 тис. грн. та з місцевого – 21,7 тис. грн.

В приміщенні ФАПу проведені роботи по заміні вікон, дверей, підлоги; стіни обшито  гіпсокартоном та пошпакльовано, проведені малярні роботи. Але головне, що було перекрито дах, а кошти на це були передбачені в бюджеті районної медицини.

 

У Верхній Гаях відбулося відкриття відремонтованого ФАПу

 

 

У Верхній Гаях відбулося відкриття відремонтованого ФАПу

 

 

У Верхній Гаях відбулося відкриття відремонтованого ФАПу

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua