Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На засіданні Колегії обговорювався стан готовності до утримання доріг району у зимовий період

На засіданні Колегії обговорювався стан готовності до утримання доріг району у зимовий період

Автор: admin2 от 4-10-2017, 15:27
 (голосів: 0)

На засіданні Колегії обговорювався стан готовності до утримання доріг району у зимовий період В контексті підготовки до зими на Колегії райдержадміністрації обговорювалася ситуація щодо готовності філії “Дрогобицький райавтодор” до зимового утримання доріг. Вкотре зазначалося, що матеріально-технічне забезпечення підприємства може у разі сильних снігопадів зробити заручниками весь район. У рішенні Колегії відзначена незадовільна робота райавтодору з підготовки до зими. За наполяганням голови райдержадміністрації Володимира Шутка сільським, селищним головам доручено невідкладно укласти угоди з підприємствами та організаціями різних форм власності, які мають на балансі відповідну спеціальну техніку для розчистки доріг. Райавтодору - завершити заготівлю протиожеледного матеріалу для посипання вулично–дорожньої мережі району в осінньо–зимовому періоді 2017/18 років.

Колегія також підтримала пропозицію голови районної ради Михайла Сікори повторно скерувати звернення в Облавтодор щодо призначення нарешті керівника філії “Дрогобицький райавтодор”, а також домогтися зустрічі керівництва Служби автомобільних доріг області та Львівського облавтодору з першими особами району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua