Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Підтримка освіти є ключем до успіху України – Президент на відкритті школи на Львівщині

Підтримка освіти є ключем до успіху України – Президент на відкритті школи на Львівщині

Автор: admin2 от 30-08-2017, 14:14
 (голосів: 0)

Підтримка освіти є ключем до успіху України – Президент на відкритті школи на ЛьвівщиніПрезидент Петро Порошенко на Львівщині взяв участь у церемонії відкриття Наварійської загальноосвітньої школи-гімназії І-ІІІ ступенів. Глава держави зауважив, що на відкриття цього закладу чекали 30 років, останні 12 років з перервами школу будували.

«Чому сьогодні саме тут місце українського Президента? Дехто думає, що відкриття школи нібито рядова подія. Ні. Це демонстрація пріоритетів України», - зазначив Глава держави.

Президент підкреслив, що одним з пріоритетів для України є освітня галузь.

«Що є освіта? Це ключ до успіху України та українців. Це дуже добрі і важливі традиції», - додав Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що у ХVІІ столітті українська нація була найбільш освіченою та письменною в Європі. «Ми ці традиції маємо не просто підтримувати, а підвищувати і зберігати. Саме тому немає більш важливої справи, ніж будівництво шкіл, підтримка освіти, забезпечення найсучаснішими технологіями шкіл», - зауважив Глава держави.

Петро Порошенко наголосив, що розвиток сільських шкіл є пріоритетним завданням. За його словами, багато років в Україні стверджувалось, що «українське село гине і вмирає, там нема роботи і влада не знає вирішення проблеми». «Ми демонструємо кардинально інші підходи – в селі ми маємо підвищити якість освіти, сучасні технології, інтернет, досвід найкращих педагогів», - підкреслив Президент.

Після урочистого відкриття Глава держави разом з майбутніми першокласниками оглянув приміщення та нові класи школи. Президент також передав сертифікат на подарунок школі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua