Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Лісокористувачі на Львівщині перейдуть до вибіркової системи вирубки лісу

Лісокористувачі на Львівщині перейдуть до вибіркової системи вирубки лісу

Автор: admin1 от 30-08-2017, 10:40
 (голосів: 0)

Лісокористувачі на Львівщині перейдуть до вибіркової системи вирубки лісуДнями за ініціативи Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства на Львівщині провели навчальний семінар для керівників та спеціалістів державних лісогосподарських підприємств. Всім постійним лісокористувачам області доручено забезпечити перехід на використання вибіркової системи рубок лісу.
Національному лісотехнічному університету України виділили кошти на підготовку проектів змін до чинних нормативно-правових актів, що мають стати юридичною нормою на загальнодержавному рівні.
«Перехід до вибіркової системи рубань лісу на засадах наближеного до природи лісівництва - це пріоритетний напрям ведення лісового господарства в області. Громадськість готова підтримати проведення таких заходів і допомогти в удосконаленні нормативно-правових актів», - наголосив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.
Для навчання спеціалістів державних лісогосподарських підприємств будуть проводити польові семінари.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua