Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » З нагоди Дня Незалежності нагородили найкращих військовослужбовців Нацгвардії

З нагоди Дня Незалежності нагородили найкращих військовослужбовців Нацгвардії

Автор: admin2 от 22-08-2017, 14:03
 (голосів: 0)

З нагоди Дня Незалежності нагородили найкращих військовослужбовців НацгвардіїСьогодні, 22 серпня у Львівському полку Західного територіального управління Національної гвардії України відбулись урочистості з нагоди 26-ї річниці Незалежності України.

Так із рук голови Львівської ОДА Олега Синютки грамоти отримали семеро нацгвардійців.  Відзначили їх за сумлінне виконання службових обов’язків, високий патріотизм, відданість українському народові, мужність і героїзм, проявлені під час виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції, та з нагоди Дня незалежності України.

«Сьогодні в суспільстві є особлива пошана до Збройних Сил України. Усі ці хлопці, які пройшли горнило війни, мають повагу, люди по-особливому ставляться до тих, хто за тисячу кілометрів боронить не лише східні рубежі держави, але й, відповідно, спокій у наших домівках тут, на Львівщині. В той же час статус нацгвардійця надає Вам і особливої відповідальності. Адже коли є загрози для держави, ми розраховуємо саме на Вас – Національних гвардійців» - зазначив під час нагородження Олег Синютка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua