Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Гастрономічна різноманітність локальних продуктів - на Львівщині стартував фестиваль «Повен Стіл»

Гастрономічна різноманітність локальних продуктів - на Львівщині стартував фестиваль «Повен Стіл»

Автор: admin1 от 18-08-2017, 15:23
 (голосів: 0)

Гастрономічна різноманітність локальних продуктів - на Львівщині стартував фестиваль «Повен Стіл»18 серпня, на ринку «Шувар» урочисто відкрили фестиваль «Повен Стіл». Гастрономічне свято об’єднало українських виробників локальних продуктів. 
В межах фестивалю діє ярмарок, де кожен відвідувач може придбати якісну продукцію, зокрема фермерські сири, молочні продукти, домашні ковбаси, паштети, копченості, хліб і випічку, різноманітні соуси, солодощі та багато іншого. 
«Хороша ініціатива ТзОВ ОРСП «Шувар» на одній локації зібрати виробників нішевих, органічних продуктів та познайомити з ними споживачів. Ця продукція - якісна, цікава та з високою доданою вартістю. Нашим завданням, як облдержадміністрації, ще більше сприяти промоції таких виробників, надавати можливість для розвитку. Адже за кожним окремим виробником стоять особистості, які працюють в Україні, створюють робочі місця та виготовляють особливі та оригінальні продукти, не шукаючи кращих можливостей за кордоном», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.
Також у програмі фестивалю - кулінарні воркшопи, призи та розваги, майстер-клас зі створення оригінального кошика до Спаса, частування кавунами.
Нагадаємо, фестиваль триватиме до 19 серпня.

Гастрономічна різноманітність локальних продуктів - на Львівщині стартував фестиваль «Повен Стіл»

Гастрономічна різноманітність локальних продуктів - на Львівщині стартував фестиваль «Повен Стіл»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua