Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Оргкомітет затвердив програму святкувань 161-ої річниці від дня народження Івана Франка

Оргкомітет затвердив програму святкувань 161-ої річниці від дня народження Івана Франка

Автор: admin1 от 15-08-2017, 12:32
 (голосів: 0)

Оргкомітет затвердив програму святкувань 161-ої річниці від дня народження Івана ФранкаНа засіданні організаційного комітету Всеукраїнського літературно-мистецького свята «Я син народа, що вгору йде», що відбулося сьогодні, 15 серпня, було затверджено програму святкувань 161-ої річниці від дня народження Івана Франка. Начальник відділу культури і туризму Надія Козар озвучила порядок проведення офіційної частини та святкового концерту естрадних та народних колективів і гуртів України та Дрогобиччини, що відбудеться на літній сцені.

Представниця державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Галина Топільницька ознайомила членів оргкомітету із заходами, що відбуватимуться в музеї-садибі батьків І. Франка, музеї та будинку літератора. Так, в неділю 27 серпня з десятої години розпочнеться етно-фест, на якому звучатиме автентична троїста музика, танці та співи XVIIІ – початку ХХ ст. київського гурту «Буття», Левко Скоп та Тетяна Думан на старому ґонті садиби Франків проведуть пленер «Мойсей», ковалі з Нагуєвич, Дрогобича та Львова продемонструють свою майстерність, львівська творча майстерня «Touching ceramics» проведе майстер-класи гончарства, ручної ліпки, розмальовок та декорування виробів. Також будуть працювати окремі локації: «Шевський шкіряний цех» від цехмейстра Ігоря Любуня з Тернополя, давньоруська військово-історична «Захар Беркут» від львівського Клубу «Чорна Галич», мистецька «Франко та Східна культура» від Амета Бекірова та ГО «Арекет» (Бахчисарай-Дрогобич): традиція кримсько-татарської кухні та розповіді про зацікавлення І. Франка історією Східної цивілізації.

Оргкомітет затвердив програму святкувань 161-ої річниці від дня народження Івана ФранкаВідбудуться гірський мистецький пленер «Carpatia» Підбузької Малої академії мистецтв, мистецький проект за участю дрогобицьких майстринь, культурно-мистецький проект «Франко-Форевер» разом із дрогобицьким Інтернет-радіо «КОТЕРМАК», на якому будуть проводитися цікаві записи зустрічей із креативними людьми, проект цікавих лекцій на тему Франкознавства та культури Галичини «Франковий університет».

А перед молебнем, що пройде в каплиці Різдва Пресвятої Богородиці художньо-меморіального комплексу «Стежка Івана Франка» та офіційним відкриттям, на літній сцені Львівський обласний академічний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича
(режисер Олександр Король) вперше з усіма театральними декораціями, аранжуванням та прикарпатським повітрям презентуватиме казку за мотивами твору Івана Франка «Лис Микита».

Насиченим планується і другий день святкувань – понеділок 28 серпня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua