Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Задля збереження доріг Львівщини в області працює габаритно-ваговий котроль

Задля збереження доріг Львівщини в області працює габаритно-ваговий котроль

Автор: admin1 от 10-08-2017, 14:36
 (голосів: 0)

Задля збереження доріг Львівщини в області працює габаритно-ваговий котрольЗ метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг у період тривалої спекотної погоди (при температурі повітря вище 28 градусів) діють обмеження руху для великогабаритних автотранспортних засобів.
Відтак, управління Укртрансбезпеки та поліції працюють у посиленому режимі, особливо у спекотну погоду.
За інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської облдержадміністрації, під час проведення габаритно-вагового контролю в 2017 році, станом на 9 серпня виявили 321 порушення, серед яких: 194 факти перевищення вагових обмежень, 11 фактів перевищення габаритних параметрів, 57 фактів відмов від габаритно-вагового контролю та 48 фактів порушення температурного режиму.
Відтак, наклали штрафів за проїзд автомобільними дорогами з перевещиненням габаритно-вагових обмежень на суму понад 20 тисяч євро, з них - до бюджету перерахували понад 264 тисячі гривень.
Окрім того, наклали 238 тисячі 340 гривень штрафів згідно зі ст. 60 ЗУ «Про автомобільний транспорт», до бюджету перерахували - 137 тисяч 700 гривень.
У департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської облдержадміністрації нагадують - якщо загальна маса вантажівки становить понад 24 тонн і навантаження на вісь 7 тонн, то з 10:00 до 22:00 на дороги області виїжджати заборонено.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua