Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Торгівля людьми: профілактика, ідентифікація, допомога

Торгівля людьми: профілактика, ідентифікація, допомога

Автор: admin1 от 4-08-2017, 15:05
 (голосів: 0)

Торгівля людьми: профілактика, ідентифікація, допомогаЩороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему, привернення уваги до труднощів, що спіткали мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу – жертв сьогочасних рабовласників, а також заохочення небайдужих активно протидіяти цьому злочину.

У рамках інформаційної кампанії, що триває в Україніз нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі, у Стебницькому міському центрі зайнятості за участю представників благодійного фонду «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ» та безробітних відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

– Застерегти українців від шахрайства у разі працевлаштування як у межах країни, так і за кордоном, убезпечити їх від трудової кабали, окреслити ризики економічної експлуатації – така мета нашої зустрічі, – зазначила у вступному слові Віра Мисько, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Стебницького МЦЗ.

Вона назвала основні індикатори торгівлі людьми, перелічила ознаки обману під час вербування працівників на роботу, застосування психологічних прийомів нечесних працедавців, котрі мають зиск від використання нелегальної робочої сили, а також закликала присутніх усілякими методами активно протидіяти такому злочину.

Розповівши про правила безпечного перетину кордону з метою пошуку роботи, координатор консультативного центру БФ «Карітас» Галина Космін повела мову проте, як не стати жертвою сучасної работоргівлі. З її слів, безкоштовну психологічну допомогу ті, хто опинився у кризовому стані, можуть отримати у Дрогобичі за адресою: вул.Чорновола, 4. Піар-менеджер БФ «Карітас» Уляна Яжик повідомила, що більш повну інформацію про напрями діяльності благодійного фонду будь-хто може почерпнути через інтернет, зайшовши на їхній профіль у соціальній мережі Фейсбук.

Присутні, а слухацька аудиторія складалася з майже двох десятків  стебничан, з великим інтересом переглянули відеоролик «Життя на продовж», а опісля – обговорили ризики трудового насильства.

Наостанку зустрічіпредставники центру зайнятості та БФ «Карітас» відповіли на низку запитань, які цікавили учасників заходу, а також вручилиїм інформаційні та методичні матеріали, у яких викладені основні аспекти протидії торгівлі людьми та зазначені контакти державних установ і громадських організацій, що опікуються потерпілими від такого ганебного явища.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua