Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Соціальні працівники допомагатимуть мешканцям району проводити монетизацію коштів за невикористану субсидію

Соціальні працівники допомагатимуть мешканцям району проводити монетизацію коштів за невикористану субсидію

Автор: admin1 от 4-08-2017, 12:04
 (голосів: 0)

Соціальні працівники допомагатимуть мешканцям району проводити монетизацію коштів за невикористану субсидіюУ Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася нарада , на яку було запрошено начальника відділу автоматичної обробки інформації та контролю за правильністю призначення допомог та соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ірину Мацан. Вона пояснила присутнім порядок проведення монетизації коштів за невикористану субсидію. З метою прискорення збору заяв залучено соціальних робітників, їм роздано бланки і списки осіб, в розрізі сільських рад, які мають переплати і право на повернення коштів.

Обговорювалося питання  про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років територіального центру, протипожежну безпеку та охорону праці.

Також на нараді наголошувалось на те, що 30 липня минув «Всесвітній День протидії торгівлі людьми ». В Україні фіксуються факти торгівлі людьми з усіма формами експлуатації потерпілих. Це ганебне явище, яке досі притаманне Україні. Для вирішення проблеми необхідна співпраця усіх гілок влади та громадянського суспільства.

Соціальні працівники допомагатимуть мешканцям району проводити монетизацію коштів за невикористану субсидію

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua