Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Сортуй правильно: на майданчиках встановили контейнери для паперу, скла та пластику

Сортуй правильно: на майданчиках встановили контейнери для паперу, скла та пластику

Автор: admin1 от 2-08-2017, 09:00
 (голосів: 0)

Сортуй правильно: на майданчиках встановили контейнери для паперу, скла та пластику1 серпня, Львівська облдержадміністрація відновила систему сортування твердих побутових відходів у місті Львові.
У місті опрацювали усі логістичні схеми, згідно з якими буде працювати система сортування.
За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, станом на сьогодні у місті є 1648 контейнерів для роздільного збору - скла, паперу та пластику.
Відтак, у контейнери для скла необхідно викидати скляні банки та пляшки, скляну тару та склобій, а також флакони. 
Картон, білий папір, пакувальні коробки та пакети, а також журнали газети та флаєри необхідно розміщувати у контейнер для паперу.
Контейнер для пластику - пластиковий посуд, пляшки та поліетиленові пакети, харчова плівка та тару з-під побутової хімії.
Львівська ОДА закликає мешканців міста бути свідомими та сортувати тверді побутові відходи.
У разі виявлення факту скидання перевізником твердих побутових відходів з різних контейнерів у один автомобіль, просимо звертатися мешканців за телефоном департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА: (032) 2761794 або на гарячу лінію області 112 та повідомляти про порушення для подальшого покарання перевізника.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua