Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На цьогорічні Бойківські фестини з’їдуться гості з усіх куточків світу

На цьогорічні Бойківські фестини з’їдуться гості з усіх куточків світу

Автор: admin2 от 27-07-2017, 13:05
 (голосів: 0)

На цьогорічні Бойківські фестини з’їдуться гості з усіх куточків світуШостий фестиваль бойків, що відбудеться 2-6 серпня на Турківщині, запропонує учасникам та гостям понад 85 окремих подій.  Вперше на фестивалі представлять локацію з автентичною бойківською кухнею, на якій кожен охочий зможе почастувати стравами за оригінальними давніми рецептами. На мистецьку програму запросили бойків із Словаччини, Польщі та США.

«Цього  року усі заходи  ми вирішили проводити у різних населених пунктах. Основною точкою буде село Явора, але до свята залучено ще більше десятка сіл, аби тамтешні мешканці відчували, що вони теж частина великого дійства», - зазначив голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький.

У цьогорічній програмі фестивалю - туристичні походи, концерти, турніри з шашок та шахів, міжнародні конференції, конкурси, спортивні змагання, вистави, змагання силачів, творчі зустрічі та багато іншого. У молодіжній частині програми передбачено вечірні дискотеки, виступи відомих виконавців  та музичний сюрприз на закриття фестивалю. 

Довідково:

Всесвітні бойківські фестини — міжнародний етнічний фестиваль бойків, який відбувається один раз на 5 років у Турківському районі Львівської області (м. Турка та с. Явора). Ініціатором проведення Всесвітніх бойківських фестин був у 1992 р. голова Всеукраїнського громадського товариства "Бойківщина XXI століття" Петро Косачевич.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua