Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Затверджена Програма розвитку сіл Дрогобиччини

Затверджена Програма розвитку сіл Дрогобиччини

Автор: admin2 от 11-10-2013, 11:04
 (голосів: 0)

Затверджена Програма розвитку сіл ДрогобиччиниГолова райдержадміністрації Михайло Винницький своїм розпорядженням затвердив Програму розвитку сільських територій Дрогобицького району на період до 2015 року.

11 жовтня заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник провів нараду з питань визначення першочергових завдань та проблемних питань її реалізації. Формування програми розвитку села обумовлене наявністю низки проблем, які стоять на заваді ефективному використанню природного, трудового та виробничого потенціалу сільських територій Дрогобиччини. Умови життєдіяльності сільського населення суттєво відрізняються від міських.

 На нараді відзначалося, що відповідно до основних проблем сільських територій, завдання програми розвитку повинні зосереджуватися на створенні максимально сприятливого та прозорого середовища функціонування суб’єктів господарювання та життєдіяльності мешканців. Досягнути цього можна шляхом створення повноцінного конкурентного ринкового середовища, що повинно стимулювати підвищення конкурентоспроможності продукції та послуг, сприяти створенню нових суб’єктів господарювання, виникненню нових робочих місць, залученню інвестицій у технічне переоснащення існуючих підприємств, впровадження сучасних технологій виробництва та управління.

Відродження українського села займає одне з чільних місць у програмі “Україна для людей”, яка реалізується під егідою Президента України.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua