Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Керівник апарату райдержадміністрації провів зустріч з міським головою Стебника

Керівник апарату райдержадміністрації провів зустріч з міським головою Стебника

Автор: admin1 от 25-07-2017, 12:19
 (голосів: 0)

Керівник апарату райдержадміністрації провів зустріч з міським головою СтебникаПро адміністративну реформу, створення об'єднаної територіальної громади та підготовку й впровадження проектів соціально-економічного розвитку йшлося на зустрічі керівника апарату райдержадміністрації Руслана Щерби з міським головою Стебника Петром Старосольським. Була акцентована увага на необхідності проведення реформ, які б сприяли підвищенню рівня життя наших громадян. Для ефективного самоврядування потрібно мати стратегічний план розвитку своєї громади. Петро Старосольський наголосив, що проведення інвентаризації земель, оновлення генерального плану – це одні з важливих і першочергових завдань, які стоять перед керівництвом Стебника.

Також в зустрічі взяв участьрадник Стебницького міського голови Тарас Кузьма, він озвучив проблемні питання, які виникають в учасників АТО, що проживають в місті. Взявши до уваги, що в більшості – це питання виділення земельних ділянок, Руслан Щерба запевнив, що візьме їх на особистий контроль.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua