Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова райдержадміністрації ініціює не ямковий, а капітальний ремонт дороги Дрогобич-Самбір

Голова райдержадміністрації ініціює не ямковий, а капітальний ремонт дороги Дрогобич-Самбір

Автор: admin1 от 24-07-2017, 17:54
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації ініціює не ямковий, а капітальний ремонт дороги Дрогобич-СамбірПро важливість для Дрогобицького регіону автодороги Т14-18 на ділянці Дрогобич-Самбір йшлося на нараді, що відбулася 24 липня з ініціативи голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка. Важливість цього напрямку важко переоцінити, адже ця дорога є візитівкою Дрогобиччини, яка сполучає міста та курорти нашого краю з Польщею та іншими країнами ЄС, проте така значимість не забезпечена якістю дороги, ямковий ремонт – це не вихід з ситуації. Подальший розвиток краю з його унікальними природними, курортними територіями напряму залежить від стану транспортного сполучення. Впродовж останніх десятиліть на цій дорозі проводились, в основному, поточні ремонти, дорожнє покриття повністю вичерпало свій ресурс.

Тому на нараді було вирішено підготувати лист-клопотання до Львівської обласної державної адміністрації про сприяння в найкоротші терміни капітального ремонту дороги Дрогобич-Самбір за підписом міських голів Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава, селищного голови Східниці, голів районної держадміністрації та районної ради. Саме капітальний ремонт, такий як зараз проводиться на дорозі Східниця-Пісочне, дозволить отримати гарантовану якість, як мінімум на десять років та зекономити кошти на щорічному й не ефективному «засипанню ямок».

Також учасники наради підтримали звернення до мешканців Дрогобиччини віднестися з розумінням до даної ситуації, адже при позитивному вирішенні питання, ремонт може розпочатися не скоріше, ніж в кінці серпня. Але для довготривалого експлуатаційного утримання дороги – лише капітальний ремонт є найкращим варіантом.

Голова райдержадміністрації ініціює не ямковий, а капітальний ремонт дороги Дрогобич-Самбір

Голова райдержадміністрації ініціює не ямковий, а капітальний ремонт дороги Дрогобич-Самбір

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua