Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » До участі в Х Всесвітніх Іграх 2017 року готується семеро спортсменів Львівщини

До участі в Х Всесвітніх Іграх 2017 року готується семеро спортсменів Львівщини

Автор: admin2 от 20-07-2017, 14:13
 (голосів: 0)

До участі в Х Всесвітніх Іграх 2017 року готується семеро спортсменів ЛьвівщиниНаказом Мінмолодьспорту України затверджено списки спортсменів, які готуються до участі в Х Всесвітніх Іграх 2017 року, які відбудуться з 20 до 30 липня 2017 року в м. Вроцлав (Польща).

Загалом у цьому списику кандидатів на участь у змаганнях світового рівня в основному з неолімпійських видів спорту значиться 114 прізвищ провідних українських спортсменів в таких видах спорту: більярд, боулінг, воднолижний спорт, джиу-джитсу, карате, кікбоксинг WAKO, парашутний спорт, пауерліфтинг, підводний спорт, роликовий спорт, сквош, скелелазіння, спортивна акробатика, спортивне орієнтування, сумо, стрибки на батуті, таїландський бокс Муей Тай, художня гімнастика.

Львівщину у цьому списку представляють 7 спортсменів у трьох видах спорту, зокрема Станіслав Горуна (карате), Станіслав Кукурудз, Владислав Кукурудз, Юрій Пуш, Тарас Яруш, (чоловіча четвірка зі спортивної акробатики), Олександр Кратов (спортивне орієнтування), Надія Волинська (спортивне орієнтування).

Довідково.

Всесвітні ігри проводяться з метою популяризації та розвитку видів спорту, що не входять до програми Олімпійських Ігор та проводяться раз на чотири роки після Ігор Олімпіад. У Всесвітніх іграх беруть участь тільки ті спортсмени, які лідирують у світових рейтингах.

У Вроцлаві очікується участь близько 4 500 спортсменів більш як із 100 країн світу. Під час змагань розігруватиметься 180 комплектів нагород у 34 видах спорту, з поміж яких 25 неолімпійських, 5 олімпійських та 4 показові види спорту.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua