Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Проекти регіонального розвитку: в області роботи проведуть на понад 1000 об’єктах

Проекти регіонального розвитку: в області роботи проведуть на понад 1000 об’єктах

Автор: admin1 от 19-07-2017, 17:05
 (голосів: 0)

Проекти регіонального розвитку: в області роботи проведуть на понад 1000 об’єктахСьогодні, 19 липня, під час наради голови Львівської ОДА Олега Синютки з очільниками райдержадміністрацій та головами міст обласного значення обговорили стан реалізації проектів регіонального розвитку.
У 2016 році на Львівщині на фінансування проектів регіонального розвитку скерували суму коштів – понад 700 млн грн.
«Це – кошти таких фондів як: бюджет розвитку обласного бюджету, державний фонд регіонального розвитку, субвенція на соціально-економічний розвиток окремих територій, кошти відповідних галузевих програм та програми мікропроектів, субвенція на інфраструктуру об’єднаних територіальних громад», - розповіла під час наради в.о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко.
Усього в області роботи проводитимуться на понад 1000 об’єктах.
Проекти регіонального розвитку: в області роботи проведуть на понад 1000 об’єктахНайбільші обсяги фінансування на сьогодні залучено з державного фонду регіонального розвитку – 166,5 млн грн, 135,4 млн грн – інфраструктурні частина з обласних програм (без врахування програми доріг) 120,7 млн грн – субвенція на соціально-економічний розвиток територій, 78,9 млн грн – бюджет розвитку, 63,5 млн грн – субвенція об’єднаним громадам, 70 млн грн – на реалізацію мікропроектів. Всі проекти передбачають співфінансування з місцевих бюджетів.
Лідером із залучених коштів є Пустомитівський район – у 2017 році планується реалізувати 42 проекти на суму 65,7 млн грн, а також Городоцький – 63 проекти на суму 40,8 млн грн, та Яворівський райони – 52 проектів на суму 38,5 млн грн.
Що стосується міст обласного значення, то найбільше коштів залучить Львів – 78 проектів на суму 142,5 млн грн, Дрогобич – 50 проектів на суму 27,9 млн грн та Трускавець – 14 проектів на суму 13,2 млн грн.
Олег Синютка наголосив на необхідності дотримання термінів проведення тендерних процедур та початку робіт на об’єктах.
Також на нараді обговорили питання оптимізації освітньої та медичної мережі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua