Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Проінспектовано дорогу Дрогобич-Самбір. Служба автомобільних доріг обіцяє розпочати роботи вже з вівторка

Проінспектовано дорогу Дрогобич-Самбір. Служба автомобільних доріг обіцяє розпочати роботи вже з вівторка

Автор: admin1 от 17-07-2017, 17:45
 (голосів: 1)

Проінспектовано дорогу Дрогобич-Самбір. Служба автомобільних доріг обіцяє розпочати роботи вже з вівторкаВ понеділок, 17 липня,  спільна робоча група Дрогобицької райдержадміністрації та інспекторів Служби автомобільних доріг у Львівській області провела повторний виїзд з обстеження дороги Дрогобич-Самбір, а саме в село Лішня. Неодноразово райдержадміністрація скеровувала запити в Службу автомобільних доріг у Львівській області та ДП «Львівський облавтодор», наголошуючи, що ця дорога потребує першочергового реагування.

Зокрема, запит про включення ремонту автодороги Т14-18 на ділянці Дрогобич-Самбір в план робіт на червень місяць було скеровано ще 4 травня в Службу автомобільних доріг у Львівській області, ДП «Львівський облавтодор», філію «Дрогобицький райавтодор», на що отримано позитивну відповідь і виконавцем робіт було визначено ДП «Львівський облавтодор».  Проте в червні роботи на вказаній ділянці так і не були розпочаті, оскільки виконавець отримав завдання ремонтувати інші ділянки, зокрема, на автодорозі Трускавець-Стебник, в селі Довге, Східницький перевал (автодорога Східниця-Пісочне) та ін.

Проінспектовано дорогу Дрогобич-Самбір. Служба автомобільних доріг обіцяє розпочати роботи вже з вівторкаЗважаючи на важливість для регіону автодороги Дрогобич-Самбір, головою райдержадміністрації проводились неодноразові усні звернення до керівництва всіх зазначених дорожніх підприємств, проте  фактично роботи на ділянці Дрогобич-Самбір розпочаті лише з 3 липня, під час яких філією «Дрогобицький райавтодор» лише проведено фрезування на в’їзді в село Лішня. Подальші роботи були призупинені у зв’язку з відсутністю асфальту. В Дрогобицькій райдержадміністрації 11 липня була проведена ще одна спільна нарада за участю інспекторів Служби автомобільних доріг у Львівській області (М. Котлового, І. Застріжного) та в.о. начальника філії «Дрогобицький райавтодор» (І. Богаченка), на якій перед замовниками і виконавцями гостро було поставлене питання невідкладного проведення ремонту дороги.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Львівській області ремонт автодороги Т14-18 на ділянці Дрогобич-Самбір, цитуємо: «…розпочнеться 18.07.2017 р. силами СП «Дрогбуд-Україна» шляхом ліквідації ямковості ін’єкційно-струменевим методом. Після завершення робіт на дорозі Дрогобич-Довголука до робіт буде залучена філія «Дрогобицький райавтодор».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua