Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Перспективи економічного розвитку регіону обговорили із депутатом Європейського Парламенту

Перспективи економічного розвитку регіону обговорили із депутатом Європейського Парламенту

Автор: admin1 от 17-07-2017, 15:33
 (голосів: 0)

Перспективи економічного розвитку регіону обговорили із депутатом Європейського ПарламентуУ понеділок, 17 липня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із депутатом Європейського Парламенту Йоахімом Старбатті. У межах зустрічі обговорювали суспільно-політичні та економічні питання, що стосуються розвитку регіону.
Ростислав Замлинський перш за все подякував усій європейській спільноті за підтримку України у боротьбі з військовою агресією Росії, а також відзначив важливість запровадження безвізового режиму у євроінтеграційному процесі України.
"Для Львівщини особливо важливим є рішення Європейської комісії про надання Україні безвізового режиму, - наголосив Ростислав Замлинський. - Після його прийняття, тут, на Львівщині ми спостерігаємо велику активність з боку іноземних туристів та інвесторів, які вбачають у нашому регіоні безпечний майданчик для ведення свого бізнесу".
Перспективи економічного розвитку регіону обговорили із депутатом Європейського ПарламентуПерший заступник голови Львівської ОДА розповів про позитивний інвестиційний клімат на Львівщині та те, що у регіоні прагнуть запровадити стандарти ЄС і бути прикладом для всієї України.
"На сьогодні ми продовжуємо здійснення реформ, зокрема у боротьбі із корупцією та децентралізації", - додав він.
Йоахімом Старбатті у свою чергу запевнив у підтримці України з боку Європейського Парламенту:
"Необхідно, аби у регіоні об’єднані громади самі вирішували, на що вони хочуть витрачати гроші саме на місцях. Тому потрібно нарощувати адміністративні спроможності громад, і ми готові вам у цьому допомогти".
Ростислав Замлинський також висловив сподівання на подальше співробітництво та сприяння Європейського Союзу у Євроінтеграції України, зокрема Львівської області.
Зазначимо, Йоахім Старбатті прибув на Львівщину з метою ознайомлення із інвестиційним та економічним потенціалом Львівської області, стратегіями залучення іноземних інвестицій у регіон та дослідження впливу Угоди про асоціацію України з ЄС на торговельно-експортний потенціал Львівської області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua