Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Учасники АТО можуть отримати кредити для започаткування власної справи

Учасники АТО можуть отримати кредити для започаткування власної справи

Автор: admin1 от 17-07-2017, 12:39
 (голосів: 0)

Учасники АТО можуть отримати кредити для започаткування власної справиЗ метою інформування про «Програму підвищення конкурентоспроможності» 14  липня працівниками центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проведено зустріч з учасниками АТО та членами їх сімей в смт. Підбуж, селах Сторона,  Опарі, Биків, Новошичі, Бистриця та роздано інформаційні листівки.

Програмою передбачена можливість отримання кредитів для започаткування власної справи особам, які мають статус учасника АТО і зареєстровані у Львівській області. З обласного бюджету учасникам АТО передбачена компенсація частини відсотків за кредитами.

Розмір кредиту не може перевищувати 300 тис. грн терміном до 3 років. Кредити будуть надаватися за такими галузями: «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння», «Виробництво меблів» (крім «Виробництво матраців»), «Виробництво харчових продуктів». Зокрема, на придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення; модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості; впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес; розроблення нових видів продукції (товарів); промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua