Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В Брониці відбулись слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу

В Брониці відбулись слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу

Автор: admin1 от 30-06-2017, 11:58
 (голосів: 0)

В Брониці відбулись слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводуУ Львівській області тривають громадські обговорення щодо будівництва комплексів утилізації, переробки ТПВ на всіх ділянках, що придатні для розташування об’єктів поводження з ТПВ.
Зокрема вчора, 29 червня, слухання відбулись у селі Брониця. Інвестор, ТзОВ «Інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК» презентував технологічні та фінансові характеристики підприємства, а також часові рамки можливого будівництва підприємства. 
Участь в слуханнях взяли заступник директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Марія Суха, начальник відділу департаменту екології та природних ресурсів Інеса Шемелинець, заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник, депутати районної ради, керівники відділів райдержадміністрації, мешканці села. На жаль, громада села не підтримала ідею будівництва заводу.
Громадські обговорення вже проведено на восьми ділянках. На сьогодні область докладає необхідні зусилля для формування комплексної системи поводження з ТПВ, що забезпечить ефективне використання вторинної сировини, відходів, як джерела енергії та створення об’єктів поводження з ТПВ безпечних для довкілля.
До 13 липня громадські обговорення проведуть ще для восьми ділянок.
Нагадаємо, 31 травня завершився конкурс із вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів утилізації (перероблення) твердих побутових відходів у Львівській області, за підсумками якого визначили трьох переможців: ТзОВ «Інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК», ТзОВ «Глассворк технолоджі», ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс».

В Брониці відбулись слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua