Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » До 75-річчя УПА нащадкам Лицарів вручать відновлені повстанські нагороди

До 75-річчя УПА нащадкам Лицарів вручать відновлені повстанські нагороди

Автор: admin2 от 24-05-2017, 14:50
 (голосів: 0)

До 75-річчя УПА нащадкам Лицарів вручать відновлені повстанські нагородиСьогодні, 24 травня, відбулось представлення відновлених найвищих нагород УПА – Хрестів Бойової Заслуги та Хрестів Заслуги, які вручать нащадкам лицарів УПА до 75-річчя Української повстанської армії, зокрема на прес-конференції презентували 8 відновлених нагород.

У разі, якщо віднайти нащадків Лицарів УПА не вдасться, нагороди передадуть у школи, музеї або інші заклади.

Через високу конспірацію та використання псевдонімів, серед відомих на сьогодні 1102 Лицарів повстанських нагород не ідентифіковано 660.

«Цей проект є важливим для сьогодення, для історії, для ідентифікації нас як країни героїв, країни борців. Нащадки героїв заслуговують отримати ті нагороди, які їхні батьки, діти та прадіди вибороли ціною власного життя», - зазначила заступник голови – керівник апарату Маріанна Вільшинська.

42 людини по всій Україні працюють над збором матеріалів про членів ОУН та УПА. У планах видати книжку з короткими біографічними даними нагороджених Лицарів.

Нагадаємо, що з метою втілення в життя  системи нагород УПА, встановлення лицарів УПА, їхніх родин та родичів, виготовлення нагород та проведення церемонії вручення у межах роботи Світового ювілейного оргкомітету з відзначення 75-ї річниці створення УПА створили Координаційну раду.

Даний проект реалізовується за підтримки Львівської облдержадміністрації, Українського інститу національної пам’яті, Центру національного відродження, Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» ім. В. Стуса , Всеукраїнського братства ветеранів ОУН-УПА ім. генерала-хорунжого Т. Чупринки та інших.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua